FALTYSOVO KNIHKUPECTVÍ

Esoterika - e-shop Kalendář akcí Akce, kterých se účastníme O nás Obchodní podmínky Spolupracovníci Fotogalerie z akcí Kontakt
NÁKUPNÍ KOŠÍK (0 položek)
 

Feng-šuej symboly a talismany

541-feng-suej-symboly-a-talismany.jpg
Výrobce: Fontána
Záruka: 24 měsíců

Naše cena včetně DPH: 298,00 Kč
Naše cena bez DPH: 246,00 Kč
Jsem robot: Napište číslo sedmdesát dva:
Koupit: ks

Brigitte Gärtner

Tajuplná magie doplňků Feng-šuej, jako jsou dračí slzy, větrná zvonkohra, spirála,jin-jang a mnoho dalších pomůcek k posílení dobrého působení energie čchi.

Tajuplná magie doplňků Feng-šuej, jako jsou dračí slzy, větrná zvonkohra, spirála, jin-jang a mnoho dalších pomůcek k posílení dobrého působení energie čchi Chyťte si štěstí! Často jsou to pouhé maličkosti, které rozhodují o štěstí a dobrém pocitu člověka. Feng-šuej je zná, a pokud jste přečetli tuto knihu, mohou být prospěšné také vám. Je to tak jednoduché: Tu zvonkohra, tam zahradní koule, malé zrcátko Pa-kua na správném místě nebo pokojová fontána, křišťál, mince, skleněná spirála Talismany, jež jsou li správně umístěny mohou působit skutečně zázraky. Dovednosti, které k tomu potřebujeme, máme už v rukou. V této knize o Talismanech Feng-šuej se dozvíte, jak s těmito doplňky pracovat. Neutíkej již nadále svému štěstí z cesty a nenech se už nadále rozčilovat nepohodlnými místnostmi. Tradiční čínské vědomosti Ti zaručí lepší kvalitu života, a kdo z nás by nepotřeboval o trošku více štěstí? (symboly a talismany)
© studio DAMI 2010 - 2012 • e-shop: © regrafika