FALTYSOVO KNIHKUPECTVÍ

Esoterika - e-shop Kalendář akcí Akce, kterých se účastníme O nás Obchodní podmínky Spolupracovníci Fotogalerie z akcí Kontakt
NÁKUPNÍ KOŠÍK (0 položek)
 

Kalendář akcí

Výklady karet - Emilie Didi Bertová
 
Datum: 25. dubna 2018
Čas: od 9:00 po celý den dle objednání
Místo: Faltysovo knihkupectví
Na výklad je třeba se objednat spolu se zálohou 100,-Kč. Cena výkladu je 550,-Kč - doplatek 450,-Kč po výkladu.
Kurz REIKI 1. - David Bulva
 
Datum: 28. dubna 2018
Čas: od 14:00 do 18:00
Místo: Faltysovo knihkupectví
Kurz REIKI 1.stupeň povede David Bulva, žák Ludmily Pařízkové. Cena kurzu je 1100,-Kč, přihlášení spolu se zálohou 500,-Kč do 20.4.2018. Na semináři se dozvíte o Reiki, poznáte její možnosti, naučíte se s ní pracovat tak, abyste mohli sami léčit sebe i druhé. Vše si prakticky vyzkoušíte! Proběhne také iniciace (zasvěcení) do I. stupně Reiki tradičního USUI SHIKI RYOHO SYSTÉMU. Vše si zároveň prakticky vyzkoušíte! Seminář, včetně zasvěcení, bude trvat cca 4 hodiny a proběhne odpoledne. Každý účastník semináře obdrží osvědčení a písemný návod (skripta), jak s Reiki pracovat.
Výklad z ruky - Jana Niessnerová
 
Datum: 2. května 2018
Čas: od 9:00 po celý den dle objednání
Místo: Faltysovo knihkupectví
Jana Niessnerová se zabývá chiromantií - čtením z ruky přes 20 let.Četla již z mnoha rukou a má hluboké napojení na energii člověka.Hovoří o jeho životě tak, jako by ho dobře znala. V dlaních se odráží minulost, přítomnost i budoucnost a dobře charakterizují osobnost. Lze odpovědět na všechny důležité otázky života jako je zdraví a dlouhověkost, láska a rodina, či majetek a finance. Výklad z dlaně doplňuje výkladem Osho - zen tarotových karet, takže se klient může ptát i na otázky, které se netýkají přímo jeho osoby.V závěru výkladu dává klientům vybrat drahý kámen, který často pomáhá v problému, který řeší. Cena výkladu je 400,-Kč, je třeba se objednat spolu se zálohou 100,-Kč, po výkladu doplatíte 300,-Kč.
Rodinné konstelace s Karlem Rešlem
 
Datum: 5. května 2018
Čas: od 13:00 do cca 20:00
Místo: Faltysovo knihkupectví
Konstelační metody umožňují pracovat na úrovni rodinných vztahů. Lze nahlédnout do psychických vzorců k jednotlivým energiím. Žijeme to, v co věříme. Aby se něco v našem životě změnilo, musíme tyto vzorce změnit. A k tomu nám pomůže jiný pohled na náš život, pohled skrze konstelační roviny. Umožní nám se podívat na cokoli v našem životě.Vstupné: 950,-Kč( Přihlášení spolu se zálohou 500,-Kč )
© studio DAMI 2010 - 2012 • e-shop: © regrafika